جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بسته

  قوانین حمل و بازگشت کالا

   

  با تشکر از خرید شما، فروشگاه اینترنتی "بازار ساعت ایران" برای تسهیل هر چه بیشتر در ارسال کالا به مشتریان، شرایط زیر را در نظر گرفته است:

   

  نحوه ی ارسال کالا:

   

  1) ارسال کالا به تمام نقاط ایران رایگان می باشد.

  2) برای مشتریان تهران، 2 تا 3 روز کاری، و برای مشتریان استان ها و شهرهای دیگر حداکثر تا یک هفته زمانبندی شده است.

  3) مشتریانی که نیاز به دریافت سریع کالا و سفارش خود دارند می توانند پس از خرید محصول در سایت و انتخاب گزینه ارسال سریع، کالای خود را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایند. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالا در این مورد به عهده ی مشتری می باشد.

  4) ارسال محصولات به غیر از تهران از طریق شرکت های حمل و نقل رسمی و تائید شده مانند: پست جمهوری اسلامی ایران، شرکت تیپاکس و تی پی جی و برای مشتریان تهران از طریق پیک شرکت انجام خواهد شد.

  5) ارسال کالا همه روزه از ساعت 9 لغایت 19 می باشد و در روزهای تعطیل و تعطیلات رسمی به علت عدم فعالیت شرکت های حمل و نقل، امکان ارسال میسر نمی باشد.

  6) مشتریانی که تمایل دارند محصول خود را در محل تحویل بگیرند، می توانند پس از تکمیل فرآیند خرید به آدرس پستی سایت مراجعه و کالای خود را در محل دریافت نمایند.

   

  بازگشت و عودت کالا:

   

  فروشگاه آنلاین "بازار ساعت ایران" این تعهد را به مشتریان می‌دهد که در صورت وجود هرگونه ایراد و نقص فنی در محصولات خریداری شده توسط مشتریان، امکان بازگرداندن آن‌ها تا هفت روز کاری وجود خواهد داشت. مشتری این امکان را دارد تا ساعت و یا دیگر کالاهای خریداری شده را تست و بررسی کرده و در صورت مشاهده هرگونه نقصی، آن را گزارش دهد تا بازگرداندن و تعویض احتمالی آن بررسی شود.

  ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، کنترل و بررسی شده و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. باید توجه داشت که این خدمات شامل آسیب ها یا ایرادات فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده نمی‌شود.

  هنگام بازگرداندن کالا، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شده، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود و در صورتی که کالای برگشتی در وضعیت اولیه خود دریافت نشود ارائه خدمات تعویض ممکن نخواهد بود و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می‌شود.

  پس از بررسی و تائید نقص توسط کارشناسان خدمات، محصول عودت داده شده و مبلغ آن حداکثر تا 72 ساعت به حساب مشتری برگردانده خواهد شد. بدیهی است در این مدت نوسانات و تغییرات قیمت باعث کاهش و یا افزایش مبلغ  استردادی نخواهد شد.